Najtańsze projektowanie wnętrz – Warszawa nie doprowadzi Cię do bankructwa!

 

Niektórzy uważają, że prosząc o poradę architekta, zapłacimy majątek już za sam wstępny projekt. To nieprawda! Wbrew powszechnie panującej opinii w stolicy wcale tak wiele płaci się za projektowanie wnętrz. Warszawa jest wręcz pod tym względem jednym z najprzyjaźniejszych dla portfela miast, co widać choćby na przykładzie http://www.tvncnbc.pl/postaw-na-odpowiedni-wystroj/ . Na rynku nieruchomości panuje tak ogromna konkurencja, że mniejsze lub niezbyt doświadczone firmy, walcząc o uwagę klienta, chętnie podejmą się zaprojektowania wnętrza w Warszawie za stosunkowo niewielkie pieniądze, które w innych miastach nie wystarczyłyby nawet na zaliczkę.

 

11787(54)

 

Jeśli więc klientowi zależy na atrakcyjnym wyglądzie pomieszczenia, ale nie chce przeznaczać na to zbyt wiele środków – nic straconego. Powinien jedynie rozejrzeć się za mniej znanymi firmami trudniącymi się projektowaniem wnętrz. Warszawa stanowi siedzibę wielu z nich. Często nie są one wcale gorsze i równie dobrze poradzą sobie z ambitnymi zadaniami. Prowadzone często przez niezwykle uzdolnionych architektów, nie miały po prostu tyle szczęścia, by zdobyć silną pozycję w branży projektowania wnętrz. Warszawa to bowiem tak przesycony rynek, że trudno o stałe zlecenia.

 

Ile więc dokładnie kosztuje projektowanie wnętrz? Warszawa charakteryzuje się ogromną różnorodnością cen, więc trudno uśredniać. Najlepiej po prostu poprosić o wycenę usługi kilkanaście firm i po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich ofert wybrać tę, która zajmie się zaprojektowaniem wnętrza w Warszawie za najbardziej odpowiadającą nam kwotę.